Podstawa programowa wychowania przedszkolnego

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego opisuje proces wspomagania rozwoju i edukacji dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym. Przedszkola oraz inne formy wychowania przedszkolnego w równej mierze pełnią funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Zapewniają dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Pedikuloza - czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

W załączeniu folder informacyjny pt. "Pedikuloza - czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie". Folder dotyczy problemu wszawicy u dzieci i został przygotowany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Folder znajduje się również na stronie Państwowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku www.psse.gda.pl

Before download...

Continue... ×