PRZEDSZKOLE Nr 81

w Gdańsku

LEKKOATLETYCZNE SOBOTY DLA DZIECI

 

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Mają ogromną przyjemność zaprosić dzieci w wieku 5 - 6 lat na cykl zajęć w ramach projektu: „Lekkoatletyczne soboty”. Zajęcia ogólnorozwojowe o charakterze lekkoatletycznym poprowadzą doświadczeni nauczyciele WF, trenerzy, w tym kadra naukowo-dydaktyczna oraz studenci AWFiS Gdańsk.


Celem naszych zajęć oprócz intensyfikacji rozwoju motorycznego jest przede wszystkim tworzenie pozytywnego nastawienia do podstawowego elementu zdrowego stylu życia - aktywności fizycznej.
Nasze zajęcia nawiązują do programów aktywizujących fizycznie dzieci pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Zajęcia rozpoczną się w sobotę 17 lutego 2018, w godz. 1200-1300. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, obowiązują zapisy (zgłoszenie elektroniczne). Ilość miejsc jest ograniczona!  Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista zakwalifikowanych na zajęcia dzieci przedstawiona zostanie 12 lutego 2018 (drogą mailową).

Aktualne informacje dotyczące organizacji zajęć dostępne są na stronie internetowej szkoły: http://zssio.com.pl/ w zakładce: lekkoatletyka oraz na stronie FB: https://www.facebook.com/lekkoatletykawzssio/
Miejsce odbywania się zajęć: Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących,
Gdańsk Żabianka, ul. Subisława 22 (zbiórka: duża sala gimnastyczna)
 
Udział w Lekkoatletycznych Sobotach jest bezpłatny!

Gwarantujemy profesjonalizm, zaangażowanie kadry pedagogicznej oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi Państwa dziecka.

 Harmonogram zajęć 2018:
luty (17, 24)
marzec (3,10,17, 24)
kwiecień (7,14,21,28)
maj (12,19, 26)
czerwiec (9)

mgr Małgorzata Pogorzelska
asystent w Zakładzie Metodyki Wychowania Fizycznego
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku;
nauczyciel WF w ZSSiO w Gdańsku
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teleph.: 606 80 66 50