PRZEDSZKOLE Nr 81

w Gdańsku

NASZA PLACÓWKA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU „Z KSIĄŻKĄ NA START”

ban z ksiazka na start

W dniu 20 kwietnia we wszystkich grupach odbyły się spotkania promujące akcję wśród naszych przedszkolaków. Projekt „Z książką na start” jest akcją skierowaną do dzieci w wieku 0-6 lat, ma na celu rozwój kreatywności dzieci, rozbudzenie w nich miłości do książek oraz wskazanie rodzicom możliwości spędzenia czasu z dziećmi, a tym samym zaangażowania w ich prawidłowy rozwój.

 

 

z ksiazka na start

 

 

W czasie pierwszej wizyty w bibliotece Młody Czytelnik otrzyma pakiet startowy, w nim m.in. Kartę do Kultury (kartę biblioteczną uprawniającą do wielu zniżek w miejscach kultury w Gdańsku), darmową książkę dopasowaną do jego wieku i zainteresowań oraz Paszport Biblioteczny, do którego będzie wbijana pieczątka za każdym razem gdy odwiedzi jedną z bibliotek biorących udział w projekcie. Gdy dziecko uzbiera 10 pieczątek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.


Zachęcamy do udziału w akcji.